Remis z Victorią

W niedzielę 30.09.2018r. remisujemy na wyjeździe z Victorią Pilchowice 2:2. Temu spotkaniu towarzyszyły ogromne emocje ,gdyż grały między sobą drużyny z miejsc 1 i 2. W mecz lepiej weszli gospodarze i po naszym błędzie w kryciu,zawodnik z Pilchowic został sfaulowany przez naszego bramkarza w polu karnym. 17 minuta gry i po rzucie karnym przegrywamy 1:0. Nadchodzi 23 minuta gry Artur Osadnik przedziera się przez obronę gospodarzy i wychodzi sam na sam z bramkarzem przeciwnika,który zatrzymuje piłkę ręką za polem karnym. Oczywiście czerwona kartka i od tego momentu gramy z przewagą jednego zawodnika. W 35 minucie z lewej strony pola karnego wbiega Michał Hutka i wycofuje piłkę do nadbiegającego Rafała Jankowskiego,który wyrównuje stan meczu na 1:1. Pod koniec pierwszej połowy stwarzamy sobie jeszcze parę sytuacji ,lecz niestety ich nie wykorzystujemy. Drugą połowę zaczynamy od mocnego akcentu a mianowicie zdobywamy gola. W 51 minucie Michał Hutka zagrywa dalekie podanie do Grzegorza Bilskiego który po przyjęciu piłki staje sam na sam z bramkarzem i umieszcza piłkę w siatce gospodarzy 1:2. Od tego momentu trochę za bardzo uspokoiliśmy naszą grę przez co gospodarze zaczęli coraz groźniej atakować. Niestety nadeszła 83 minuta gry złe podanie naszego zawodnika do środka boiska gdzie zawodnicy Victorii przejęli piłkę i ruszyli z kontrą. Piłka przeszła nad naszym obrońcą i trafiła do napastnika gospodarzy który ustalił wynik meczu na 2:2. Pomimo okazji z obu stron wynik nie uległ już zmianie. Dużo emocji,bramek i super doping naszych kibiców którzy wspierali nas wczoraj przez całe spotkanie. Dziękujemy serdecznie naszym kibicom którzy byli na wczorajszym meczu wyjazdowym.