Wygrana na początek sezonu

W pierwszej kolejce wygrywamy na wyjeździe z drużyną Dramy Kamieniec 1:5. Debiuty w drużynie Walki zaliczyli:  Aleksander Stanienda,Aleksander Mokros,Marcin Letkiewicz. Natomiast Robert Bońkowski i Michał Hutka zagrali ponownie w barwach Walki po wielu sezonach gry w innych klubach. W 13 minucie obejmujemy prowadzenie po strzale z przewrotki Marcina Janochy,asystę zaliczył Łukasz Krystaszek 0:1. 24 minuta bardzo dobre podanie Michała Hutki do Seweryna Kacprzyka i jest 0:2. Nadchodzi 30 minuta Seweryn Kacprzyk przedarł się na skrzydle i wrzucił piłkę do Artura Osadnika który szczupakiem umieszcza ją w bramce 0:3. Chwilę później gospodarze strzelają kontaktowego gola w 38 minucie 1:3. Po stracie gola w 39 minucie zdobywamy kolejną bramkę,znowu piękne podanie Michała Hutki tym razem wykorzystuje Grzegorz Bilski 1:4 . W 70 minucie Łukasz Modrzejewski posyła piłkę do Marcina Fereńca który strzałem w długi róg bramki ustala wynik meczu 1:5.