Wygrana z Bujakowem

W sobotę 15.09.2018 wygrywamy na wyjeździe z drużyną LKS 45 Bujaków 2:3. W 19 minucie zdobywamy pierwszą bramkę a strzelcem Michał Hutka 0:1. Do przerwy utrzymujemy prowadzenie pomimo groźnych sytuacji ze strony gospodarzy. W 48 minucie wykonujemy rzut rożny bramkarz broni uderzenie głową Marcina Janochy a najlepiej w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się Łukasz Krystaszek umieszczając piłkę w bramce przeciwnika 0:2. Potem pozwalamy gospodarzom się przebudzić i w 59 minucie Karol Sabik strzela kontaktowego gola 1:2. Pomimo wielu znakomitych sytuacji z naszej strony,nie potrafimy podwyższyć prowadzenia. Z naszej nieskuteczności korzystają zawodnicy Bujakowa a konkretnie Karol Sabik i w 87 minucie doprowadza do wyrównania 2:2. Gramy jednak do końca i w jednej z ostatnich akcji meczu zdobywamy zwycięską bramkę. W 95 minucie Rafał Danowski wślizgiem podaje piłkę do Roberta Bońkowskiego ( przyszedł do Walki właśnie z Bujakowa ),który wychodzi sam na sam z bramkarzem gospodarzy jednak woli podać do lepiej ustawionego Aleksandra Mokrosa i on strzela do pustej bramki 2:3. Zwyciężamy z rywalem który od dawna nam nie leżał i zawsze urywał punkty. Bardzo dużo emocji jak i dramaturgia meczu sprawiła że każdy kto wybrał się na ten mecz na pewno nie żałował. Dziękujemy również bardzo naszym kibicom którzy przyjechali nas dopingować na mecz wyjazdowy.