Wygrana z Wilkami

W sobotę 22.09.2018r. wygrywamy u siebie z drużyną Wilki II Wilcza 3:0. Bardzo dobra otoczka tego meczu,był spiker były nowe stroje ufundowane przez naszego sponsora oraz został też zorganizowany w przerwie meczu konkurs rzutów karnych oczywiście z nagrodą. Podczas przerwy został również nagrodzony zwycięzca poprzedniego konkursu,który trafił wynik meczu z Amatorem Rudziniec Roman Drewniok. Mecz zaczął się z naszą przewagą chociaż i goście stwarzali zagrożenie pod naszą bramką. Pomimo wcześniejszych naszych bardzo dobrych okazji bezbramkowy remis widniał do 41 minuty. Wtedy piłkę na lewe skrzydło dostał Marcin Letkiewicz centra w okolice pola karnego gości ,tam do piłki dopada Łukasz Modrzejewski i strzela z pierwszej piłki w długi róg do siatki Wilków 1:0. Nie minęły dwie minuty i niemalże kopia poprzedniej akcji,tym razem piłkę z okolicy środka boiska podaje Artur Osadnik i znowu Łukasz Modrzejewski z pierwszej piłki strzela w długi róg bramki 2:0. Po przerwie obraz gry się nie zmienia jedna jak i druga drużyna stwarza sobie okazję jednak wynik bez zmian. Nadeszła 84 minuta gry piłkę z rzutu rożnego dośrodkowuje Łukasz Modrzejewski ta trafia pod nogi Rafała Jankowskiego,który bardzo dobrze zastawił się w polu karnym i zdobywa gola na 3:0 Jankes miał okazję ustrzelić jeszcze dwie bramki lecz raz dobrze interweniował bramkarz gości ( strzał z okolicy 30 metra ) a przy drugiej sytuacji minimalnie strzelił obok słupka bramki gości. W tym meczu debiut w barwach Walki zaliczył Mateusz Jurzysta. A pierwszy dublet zdobył Łukasz ,,Śmigło" Modrzejewski. Dziękujemy naszym kibicom za doping i wspieranie naszej drużyny. Również wielkie podziękowania dla naszych sponsorów za ufundowane nagrody jak i nowy komplet strojów.