DZIĘKI BARTEK !!!
Z funkcji pierwszego trenera Walki zrezygnował Bartosz Jarkiewicz.
Nazwisko nowego trenera zostanie podane w najbliższym czasie.
Bartek razem z nami pomagał na nowo odbudowywać klub w 2016 roku. Najpierw był w grupie Walecznych angażując się w organizację i promowanie Waleczki wśród znanych osób które wspierały hasło WALKA ZABRZE NIGDY NIE ZGINIE.
Od 2018 roku był w drużynie jako asystent trenera Wojciecha Strużyny. W sezonie 2020/21 poprowadził drużynę samodzielnie w 5 spotkaniach natomiast w obecnie zakończonym 2021/22 w 27 spotkaniach. Samodzielnie poprowadził wiec Walkę w 32 meczach jako pierwszy trener a licząc z czasem gdy był też jako drugi trener zasiadał na trenerskiej ławce ogólnie 100 razy.
Bartosz Jarkiewicz :
Po 4 latach spędzonych w klubie GKS Walka Zabrze mój czas dobiega końca. Były to fajne 4 lata, dużo radości, sukcesów, ale też były trudne momenty. Dziękuję zarządowi za zaufanie jakim mnie obdarzono, dziękuję zawodnikom i podziękowania należą się kibicom, którzy wspierali Nas czy to u siebie czy na wyjazdach. Życzę Walce wszystkiego najlepszego w kolejnych latach!!!
Bardzo serdecznie dziękujemy Bartkowi za czas spędzony i pracę włożoną w klub. Życzymy mu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej. Zawsze ma otwarte drzwi w Walce gdyż jest osobą która ma ją w sercu.
Wielkie podziękowania za te wspólne 6 lat dla Bartka od Zarządu,Sztabu szkoleniowego,Zawodników,Kibiców oraz wszystkich którzy tworzą razem z nami klub GKS Walka Zabrze.
DZIĘKI BARTEK I DO ZOBACZENIA NA JASKÓŁCZEJ 40.