Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2021/2022 !!!

Rundę Jesienną 2021/22 kończymy na 15 pozycji w tabeli Majer Klasa A zdobywając 9 pkt oraz bilans bramkowy

29 - 61 w tym 15 asyst.

Najlepszym strzelcem został Nicholas Pavino który zdobył 6 goli,najwięcej asyst zebrał Michał Hutka 5 asyst.

Strzeliliśmy również 2 bramki samobójcze.

W całej rundzie zostaliśmy ukarani 35 żółtymi kartkami,najwięcej zebrali Wojciech Góralczyk ( 5 żółtych ) i Piotr Petzelt ( 4 żółte i 1 czerwona ). Zostaliśmy również ukarani 1 czerwoną kartką.

W całej rundzie sztab szkoleniowy skorzystał z 32 zawodników.

Najwięcej w rundzie jesiennej 13 meczy rozegrał Adrian Szypulski który również spędził najwięcej minut na boisku ( 1150 minut na boisku ).

Strzelcy:

6 - Nicholas Pavino

5 - Adrian Szypulski

3 - Piotr Petzelt, Dominik Trąbka

1 - Grzegorz Bilski, Bartłomiej Jeziorski, Szymon Czechowski, Michał Hutka, Tomasz Ptak, Artur Smoczok, Adam Janusz, Mateusz Kramarczyk, Jerzy Gabrych.

Asysty:

5 - Michał Hutka

2 - Grzegorz Bilski

1 - Nicholas Pavino, Mateusz Kramarczyk, Arkadiusz Bywalec, Jerzy Gabrych, Mateusz Pyras, Adrian Szypulski, Piotr Petzelt, Łukasz Modrzejewski.

Kadra zespołu w rundzie jesiennej 2021/22 :

DAWID BILSKI ( 10 meczy,2 żółte kartki ( 900 minut )

TOMASZ MIKOŁAJEC ( 4 mecze,360 minut )

KUBA WIECHEĆ ( 2 mecze,1 żółta kartka,113 minut )

ARTUR SMOCZOK ( 1 mecz,1 gol,1 żółta kartka,80 minut )

TOMASZ PTAK ( 1 mecz,1 gol,62 minuty )

KRZYSZTOF SZYMAŃSKI ( 4 mecze,3 żółte kartki,159 minut )

ŁUKASZ MODRZEJEWSKI ( 8 meczy,1 asysta,3 żółte kartki,585 minut )

ŁUKASZ CZAPLA ( 1 mecz,18 minut )

TOMASZ KACZMAREK ( 9 meczy,1 gol samobójczy,502 minuty )

ADAM SKOLIK ( 11 meczy,737 minut )

TOMASZ JASIK ( 9 meczy,470 minut )

BARTŁOMIEJ JEZIORSKI ( 12 meczy,1 gol,1 gol samobójczy,2 żółte kartki,1080 minut )

MATEUSZ KRAMARCZYK ( 11 meczy,1 gol,1 asysta,2 żółte kartki,963 minuty )

WOJCIECH GÓRALCZYK ( 10 meczy,5 żółtych kartek,714 minut )

RAFAŁ JANKOWSKI ( 3 mecze,154 minuty )

JERZY GABRYCH ( 5 meczy,1 gol,1 asysta,374 minuty )

BOGDAN TUREK ( 4 mecze,54 minuty )

KLAUDIUSZ PIECHULA ( 4 mecze,102 minuty )

MARCIN MACHOWSKI ( 6 meczy,3 żółte kartki,478 minut )

SZYMON CZECHOWSKI ( 6 meczy,1 gol,300 minut )

MICHAŁ HUTKA ( 12 meczy,1 gol,5 asyst,1 żółta kartka,1038 minut )

GRZEGORZ BILSKI ( 8 meczy,1 gol,2 asysty,636 minut )

MAREK HENEL ( 2 mecze,1 żółta kartka,91 minut )

NICHOLAS PAVINO ( 12 meczy,6 goli,1 asysta,777 minut )

TOMASZ NIEĆ ( 4 mecze,360 minut )

ADAM JANUSZ ( 11 meczy,1 gol,2 żółte kartki,565 minut )

MATEUSZ PYRAS ( 8 meczy,1 asysta,1 żółta kartka,362 minuty )

ARKADIUSZ CIACH ( 4 mecze,1 żółta kartka,118 minut )

ARKADIUSZ BYWALEC ( 7 meczy,1 asysta,271 minut )

ADRIAN SZYPULSKI ( 13 meczy,5 goli,1 asysta,3 żółte kartki,1150 minut )

DOMINIK TRĄBKA ( 9 meczy,3 gole,722 minuty )

PIOTR PETZELT ( 6 meczy,3 gole,1 asysta,4 żółte kartki,1 czerwona kartka,523 minuty )

Wielkie podziękowania dla zarządu,sztabu szkoleniowego,zawodników oraz wszystkich którzy tworzą razem z nami klub GKS Walka Zabrze.
Dziękujemy również naszym kibicom którzy wspierali nas swoją obecnością na meczach u siebie jak i na wyjeździe.
Jeszcze raz ogromne dzięki dla naszych sponsorów i partnerów.
Walka Zabrze nigdy nie zginie!!!
Podsumowanie sezonu 2020/2021 !!! Podsumowanie sezonu 2020/2021 !!! Podsumowanie sezonu 2020/2021 !!! Sezon 2020/21 kończymy na 7 pozycji w tabeli Majer Klasa A zdobywając 53 pkt oraz bilans bramkowy 60 - 64 w tym 41 asyst. Runda jesienna - 37 pkt 35 - 22 w bramkach Runda wiosenna - 16 pkt 25 - 42 w bramkach Najlepszym strzelcem został Piotr Petzelt który zdobył 11 goli,najwięcej asyst zebrał Michał Hutka 11 asyst. Strzeliliśmy również 3 bramki samobójcze. W całym sezonie zostaliśmy ukarani 68 żółtymi kartkami,najwięcej zebrał Marcin Met 9. Zostaliśmy również ukarani 1 czerwoną kartką. W całym sezonie sztab szkoleniowy skorzystał z 40 zawodników. Najwięcej w sezonie 27 meczy rozegrał Mateusz Kramarczyk natomiast najwięcej minut na boisku spędził Dawid Bilski ( 2280 minut na boisku ). Strzelcy: 11 - Piotr Petzelt 10 - Przemysław Nowak 5 - Adrian Szypulski,Krzysztof Szymański 4 - Marcin Machowski,Mateusz Burkowski 3 - Grzegorz Bilski,Piotr Lokwenc,Marek Henel 2 - Jerzy Gabrych 1 - Rafał Jankowski,Marcin Met,Tomasz Nieć,Michał Hutka,Mateusz Pyras,Michał Hibner,Adam Janusz,Artur Osadnik. Asysty: 11 - Michał Hutka 4 - Marcin Met 3 - Marek Henel,Piotr Petzelt 2 - Łukasz Modrzejewski,Grzegorz Bilski,Krzysztof Szymański,Artur Osadnik,Mateusz Burkowski,Adrian Szypulski 1 - Michał Hibner,Mateusz Kramarczyk,Przemysław Nowak,Marcin Machowski,Piotr Lokwenc,Szymon Czechowski,Adam Janusz,Tomasz Nieć. Kadra zespołu w sezonie 2020/21 : DAWID BILSKI ( 26 meczy,5 żółtych kartek,1 czerwona kartka,2280 minut ) ARTUR SMOCZOK ( 10 meczy,678 minut ) MICHAŁ KAWCZYŃSKI ( 2 mecze,18 minut ) KRZYSZTOF SZYMAŃSKI ( 26 meczy,5 goli,2 asysty,5 żółtych kartek,1967 minut ) ŁUKASZ MODRZEJEWSKI ( 15 meczy,2 asysty,719 minut ) MARCIN JANOCHA ( 1 mecz,62 minuty ) ŁUKASZ KRYSTASZEK ( 9 meczy,317 minut ) SEBASTIAN SERSISKO ( 7 meczy,246 minut ) ADAM SKOLIK ( 25 meczy,2 gole samobójcze,4 żółte kartki,1628 minut ) TOMASZ KOPIEC ( 1 mecz,46 minut ) ALEKSANDER MOKROS ( 1 mecz,1 żółta kartka,90 minut ) MATEUSZ KRAMARCZYK ( 27 meczy,1 gol samobójczy,1 asysta,1 żółta kartka,2152 minuty ) PIOTR LOKWENC ( 26 meczy,3 gole,1 asysta,6 żółtych kartek,2167 minut ) DAMIAN MAŁKOWSKI ( 1 mecz,6 minut ) ŁUKASZ PUSCHHAUS ( 11 meczy,6 żółtych kartek,832 minuty ) RAFAŁ JANKOWSKI ( 2 mecze,1 gol,1 żółta kartka,116 minut ) MICHAŁ ŚWIĘTEK ( 1 mecz,40 minut ) MARCIN MET ( 19 meczy,1 gol,4 asysty,9 żółtych kartek,1672 minuty ) JERZY GABRYCH ( 8 meczy,2 gole,433 minuty ) ŁUKASZ MEJKA ( 14 meczy,1068 minut ) BOGDAN TUREK ( 7 meczy,166 minut ) KLAUDIUSZ PIECHULA ( 6 meczy,1 żółta kartka,221 minut ) MARCIN MACHOWSKI ( 13 meczy,4 gole,1 asysta,4 żółte kartki,944 minuty ) ARTUR OSADNIK ( 12 meczy,1 gol,2 asysty,1 żółta kartka,545 minut ) SZYMON CZECHOWSKI ( 13 meczy,1 asysta,3 żółte kartki,505 minut ) MICHAŁ HUTKA ( 24 mecze,1 gol,11 asyst,1 żółta kartka,1968 minut ) GRZEGORZ BILSKI ( 15 meczy,3 gole,2 asysty,1173 minuty ) MAREK HENEL ( 17 meczy,3 gole,3 asysty,1 żółta kartka,1272 minuty ) MATEUSZ BURKOWSKI ( 16 meczy,4 gole,2 asysty,3 żółte kartki,1189 minut ) BOGUSŁAW RUTKOWSKI ( 13 meczy,480 minut ) MICHAŁ HIBNER ( 9 meczy,1 gol,1 asysta,1 żółta kartka,329 minut ) SEBASTIAN PUSCHHAUS ( 5 meczy,2 żółte kartki,57 minut ) TOMASZ NIEĆ ( 6 meczy,1 gol,1 asysta,469 minut ) ADAM JANUSZ ( 14 meczy,1 gol,1 asysta,700 minut ) MATEUSZ PYRAS ( 13 meczy,1 gol,1 żółta kartka,756 minut ) SEWERYN KACPRZYK ( 6 meczy,1 żółta kartka,147 minut ) SŁAWOMIR JAWORSKI ( 1 mecz,10 minut ) ADRIAN SZYPULSKI ( 23 mecze,5 goli,2 asysty,1 żółta kartka,1094 minuty ) PRZEMYSŁAW NOWAK ( 20 meczy,10 goli,1 asysta,2 żółte kartki,1160 minut ) PIOTR PETZELT ( 21 meczy,11 goli,3 asysty,8 żółtych kartek,1869 minut ) Wielkie podziękowania dla zarządu,sztabu szkoleniowego,zawodników oraz wszystkich którzy tworzą razem z nami klub GKS Walka Zabrze. Dziękujemy również naszym kibicom którzy wspierali nas swoją obecnością na meczach u siebie jak i na wyjeździe. Jeszcze raz ogromne dzięki dla naszych sponsorów. Walka Zabrze nigdy nie zginie!!! (http://gkswalkazabrze.futbolowo.pl)