Podsumowanie sezonu !!!

Sezon 2016/2017 zakończyliśmy z 45 pkt. co pozwoliło nam zająć 3 miejsce,złożyły się na to:

- runda jesienna ( 24 pkt. zdobyte 8 wygranych 2 porażki 34 bramki strzelone 12 straconych )

- runda wiosenna ( 21 pkt. zdobytych 7 wygranych 3 porażki 42 bramki strzelone 16 straconych )

Ogólnie zdobywamy 45 pkt. 15 meczy wygrywamy 5 porażek 76 bramek zdobytych 28 straconych

Najlepszym strzelcem zespołu został Seweryn Kacprzyk zdobywając w całym sezonie 19 bramek.

Najlepszym ,,asystentem'' został Grzegorz Bilski który uzyskał 9 asyst.

W całym sezonie uzbieraliśmy 20 żółtych kartek i 1 czerwoną.

Najwięcej kartek dostał Seweryn Kacprzyk 3 żółte.

Jako Zarząd Klubu chcieliśmy podziękować zawodnikom za walkę do ostatniego gwizdka, trenerowi za maksymalne zaangażowanie w sprawy klubu, nie tylko sportowe oraz wszystkim którzy tworzą razem z nami klub GKS Walka Zabrze. Dziękujemy również kibicom którzy wspierali nas swoją obecnością na meczach u siebie jak i na wyjeździe. Jeszcze raz ogromne dzięki dla wszystkich :)

Walka Zabrze nigdy nie zginie!!!