PRZEGRANA Z RACHOWICAMI !!!

W czwartek 11.11.2021r. Walka przegrywa w meczu wyjazdowym z drużyną wicelidera KS 94 Rachowice 3:2.

W 3 minucie drużyna Rachowic zdobyła prowadzenie po centrze w nasze pole karne 1:0. Po straconej bramce zaczynamy stwarzać sobie coraz groźniejsze sytuacje lecz to gospodarze w 19 minucie po kontrze podwyższają na 2:0. W 22 minucie Michał Hutka wykonuje rzut wolny wrzucając piłkę w 16 przeciwnika. Do piłki dochodzi Marcin Machowski uderzając z ostrego konta na bramkę rywala, bramkarz odbija piłkę a skuteczną dobitką popisuje się Nicholas Pavino i jest 2:1. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa a gdybyśmy wykorzystali choć jedną z 3 sytuacji 100% wynik byłby inny. Po przerwie rywale stwarzają groźne sytuacje i w 55 minucie strzelają gola na 3:1. W 62 minucie Nicholas Pavino wypuszcza na skrzydle Arkadiusza Bywalca który wbiega w pole karne zagrywając piłkę do Piotra Petzelta a ten zdobywa bramkę na 3:2. Pomimo stworzonych jeszcze dobrych sytuacji z obu stron więcej goli już nie pada i mecz kończy się wygraną gospodarzy. W naszej drużynie było widać zaangażowanie i wolę walki wraz z naciskiem na rywala za co nasi kibice w trakcie i po meczu nagrodzili zawodników brawami.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA DOPING W MECZU WYJAZDOWYM !!!

KS 94 Rachowice - GKS Walka Zabrze 3:2 ( 2:1 )