PRZEGRANA Z RACHOWICAMI !!!

W niedzielę 05.06.2022r. Walka niestety przegrywa w ostatnim domowym meczu z drużyną KS 94 Rachowice 2:6. W 11 minucie tracimy gola na 0:1. W 21 minucie Mateusz Kramarczyk wyrównuje na 1:1. W 28 minucie goście strzelają na 1:2. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu. Drugą połowę zaczynamy bardzo dobrze gdyż już w 49 minucie Grzegorz Bilski górnym podaniem znajduje w polu karnym Piotra Petzelta,który dobrze opanował piłkę i umieścił w bramce gości 2:2. Pomimo sytuacji z obu stron to Rachowice strzelają już tylko w tym meczu. Kolejno w 61,63,65 i 76 minucie i mecz kończy się wynikiem 2:6 dla drużyny gości.

Opinia Trenera po meczu :

ADRIAN SZYPULSKI : Ostatni mecz w tym sezonie u siebie przed własną publicznością. Chcieliśmy zagrać w innym ustawieniu taktycznym, 1 połowa po której przegrywaliśmy 1:2 nie oddaje tego co działo się na boisku. Mieliśmy sytuację które powinniśmy zamienić na kilka goli, później kontuzja zawodnika , korekta w ustawieniu i było coraz więcej chaosu, niestety błędy indywidualne sprawiły że ostatecznie przegrywamy 2:6. Gratuluję drużynie przyjezdnej zwycięstwa. Moim zawodnikom dziękuję za pełne zaangażowanie a kibicom za doping do ostatniej minuty.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE NASZYM KIBICOM ZA SUPER DOPINGOWANIE I WSPIERANIE NASZEJ DRUŻYNY !!! (http://gkswalkazabrze.futbolowo.pl)

GKS Walka Zabrze - KS 94 Rachowice 2:6 ( 1:2 )