PRZEGRANA Z SOKOŁEM !!!

W niedzielę 17.10.2021r. Walka przegrała na własnym boisku z drużyną KS Sokół Łany Wielkie 1:6.

Przed meczem uczciliśmy minutą ciszy zmarłą niedawno Matkę naszego przyjaciela Adama Majnusza,któremu jeszcze raz składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia.

Pierwsza połowa meczu w naszym wykonaniu była jedną z lepszych w tym sezonie lecz mimo tego i tak straciliśmy gola w 34 minucie po akcji gości i nieupilnowaniu rywala w polu karnym,który zdobył gola na 0:1. Drugą połowę zaczęliśmy najlepiej jak mogliśmy wyrównując stan zawodów. 47 minuta Nicholas Pavino podaje piłkę w okolice 16 metra gości a tam bardzo ładnym uderzeniem w okienko bramki Sokoła popisuje się Dominik Trąbka 1:1. W 49 minucie tracimy niestety kolejnego gola i od tego momentu zaczynamy grać za bardzo nerwowo pozwalając zbyt łatwo rywalom zdobywać kolejne bramki 1:2. A padały one w minutach 57,60,86 i 87. My również próbowaliśmy zdobyć kolejne gole jednak pomimo stworzonych sytuacji nie udało się nam to. Debiut w Walce zaliczył Łukasz Czapla.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA DOPING I WSPARCIE !!!

GKS Walka Zabrze - KS Sokół Łany Wielkie 1:6 ( 0:1 )