PRZEGRANA Z TĘCZĄ !!!

W niedzielę 15.05.2022r. Walka przegrywa w meczu domowym z drużyną LKS Tęcza Wielowieś 4:8. Mecz zaczął się dla nas bardzo dobrze gdyż już w 3 minucie Piotr Petzelt odzyskał piłkę w narożniku boiska i uderzył na bramkę gości pokonując ich bramkarza 1:0. Jadnak zamiast pójść za ciosem tracimy 3 bramki w 12,25 i 34 minucie gry. W 42 minucie zawodnik gości został ukarany czerwoną kartką. Do przerwy nic się nie zmienia i jest 1:3. Po przerwie grając z przewagą jednego zawodnika tracimy kolejne dwie bramki w 51 i 55 minucie gry 1:5. W 56 minucie Michał Hutka mierzonym podaniem odnalazł w polu karnym Piotra Petzelta i jest 2:5. W 59 minucie kolejny gol gości 2:6. W 65 minucie Przemysław Jarząbek podał do Piotra Petzelta który zdobył swojego 3 gola w tym meczu 3:6. W 80 i 88 minucie goście trafiają ponownie 3:8. W 90 minucie po faulu na Mateuszu Kramarczyku sędzia przyznaje rzut karny a jego skutecznym egzekutorem został Adrian Szypulski 4:8.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE NASZYM KIBICOM ZA DOPING I WSPARCIE WALECZKI !!!

GKS Walka Zabrze - LKS Tęcza Wielowieś 4:8 ( 1:3 )