WALKA POTRZEBUJE POMOCY !!!
Drodzy sympatycy, przyjaciele, zawodnicy, sponsorzy, partnerzy w środę 22.12.2021r. o godzinie 19:00 w budynku klubowym odbędzie się zebranie zarządu z wszystkimi osobami zainteresowanymi którym Waleczka nie jest obojętna. Widnieje ryzyko nieprzystąpienia nawet do rundy rewanżowej. Klub tak naprawdę utrzymuję się z 1%, składek członkowskich,wsparcia sponsorów i partnerów, kibiców którzy na meczach i poza nimi organizują zbiórki na klub oraz wszystkim innym przyjaciołom którzy nam pomagają czy to finansowo czy razem z nami charytatywnie tworząc Walkę w tych trudnych coraz droższych czasach.
Klub nie ma żadnych długów ale pewien pomysł tworzenia klubu niestety się kończy i potrzebujemy ludzi którzy być może mają pomysł i chęci pomóc nam go prowadzić dalej.
Najgorsze że blisko jest 100 lecie istnienia klubu i aż żal byłoby nie doczekać chociaż do tak ogromnej rocznicy.
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY/A NA LOS WALKI PRZYJDŹ NA SPOTKANIE I SPRÓBUJMY URATOWAĆ NASZ KLUB !!!