Wygrana z Bojszowem 5:1

W niedzielę 22.10.2017r wygrywamy u siebie mecz z drużyną Orły Bojszów 5:1.

W 13 minucie wychodzimy na prowadzenie a gola po uderzeniu zza pola karnego strzela Mateusz Kramarczyk 1:0. W 25 minucie jedna z nielicznych akcji gości do tej pory i po ładnym uderzeniu pada gol wyrównujący na 1:1. W 37 minucie rozgrywamy dobrze piłkę w efekcie czego sam na sam z bramkarzem wychodzi Grzegorz Bilski podaje na lewą stronę do Rafała Tabisia który strzela gola do pustej bramki 2:1 dla Walki. Po przerwie w 49 minucie wykonujemy rzut wolny z okolicy 25 metra Mateusz Filip strzela nad murem tuz przy długim słupku i mamy 3:1. Minutę później kolejna dobra szybka akcja Walki piłkę dostaje na prawym skrzydle Grzegorz Bilski podaje po ziemi w pole karne do Mateusza Kramarczyka który strzela swojego drugiego gola w tym meczu 4:1. W 78 minucie groźnej kontuzji doznał Rafał Jankowski wskutek zderzenia w walce o górną piłkę i musiał opuścić boisko.W 80 minucie z rzutu rożnego centruje Mateusz Filip a jego podanie wykończył celnym strzałem Łukasz Krystaszek 5:1.