Wygrana z Piastem !!!

W sobotę 30.09.2017 zagraliśmy w meczu 7 kolejki B klasy na wyjeździe z drużyną Piasta Pawłów. Wygrywamy 0:1 a zwycięską bramkę strzałem głową zdobył Marek Henel po centrze z rzutu wolnego wykonywanego przez Mateusza Filipa w 63 minucie.

Po meczu swoją opinie wyraził strzelec bramki Marek Henel:  Cały mecz bardzo wyrównany. Pierwsze 15 min przycisnęliśmy zespół z Pawłowa lecz później mecz się wyrównał i obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje. Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani i po ciężkiej walce udało nam się strzelić bramkę i w konsekwencji zgarnąć komplet punktów. Bardzo się cieszę że udało nam się w końcu wygrać na wyjeździe.

Dziękujemy naszym wiernym sympatykom za tak liczne przybycie na mecz wyjazdowy i doping.