Wygrana z Piastem !!!

W niedzielę 06.05.2018r. wygrywamy 3:1 z drużyną Piasta Pawłów. Pierwsza bramka padła dla zespołu gości w 26 minucie po rzucie karnym 0:1. W pierwszej połowie nasza gra nie wygląda za ładnie i tylko dobrze wykonywane stałe fragmenty gry przynoszą z naszej strony zagrożenie pod bramką przeciwnika. Druga część meczu nie mogła się zacząć lepiej,w pierwszej akcji faulowany jest  za polem karnym Mateusz Kramarczyk. Do piłki podchodzi Mateusz Filip i umieszcza piłkę w bramce przeciwnika 47 minuta 1:1. W 62 minucie w zamieszaniu podbramkowym piłkę zastawia dobrze Mateusz Filip odgrywa ją na 20 metr do Artura Osadnika,a ten przepięknym strzałem wyprowadza Walkę na prowadzenie 2:1. W 82 minucie piłkę przejmuje Mateusz Kramarczyk wbiega z nią w pole karne przeciwnika i zdobywa bramkę na 3:1.