WYGRANA ZE ŚWIBIEM !!!

W niedzielę 29.05.2022r. Walka wygrywa w meczu domowym z drużyną LKS Naprzód Świbie 3:2. Emocji w tym meczu było bardzo dużo. W 20 minucie tracimy bramkę na 0:1. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu. W drugiej zaczynamy grać coraz lepiej stwarzając sobie coraz groźniejsze sytuacje ale to goście w 54 minucie podwyższają prowadzenie na 0:2. Jednak Walka się nie poddaje i gra dalej. W 62 minucie niezawodny król asyst Michał Hutka dośrodkował z rzutu rożnego a gola głową strzelił nasz najskuteczniejszy w tym sezonie zawodnik Piotr Petzelt 1:2. W 85 minucie do odbitej przez bramkarza gości piłki dobiegł Adam Janusz i umieścił ją w siatce 2:2. W 86 minucie zawodnik gości w naszym polu karnym doznał bardzo groźnej kontuzji i mecz został przerwany do przyjazdu pogotowia ratunkowego. Po długiej przerwie mecz został wznowiony. Lepiej w tę część gry weszli zawodnicy Waleczki stwarzając sobie trzy dogodne sytuacje a co najważniejsze jedną z nich wykorzystując. W 92 minucie do odbitej piłki w polu karnym dobiegł Dominik Trąbka strzelając skutecznie do bramki przeciwnika, obrońca gości wybił piłkę jednak zrobił to już  zza linii bramkowej i jest 3:2. Waleczka wygrywa mecz i zdobywa 3 punkty.

Zawodnikowi gości życzymy dużo zdrowia i jak najszybszego powrotu na boisko.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE NASZYM KIBICOM ZA SUPER DOPINGOWANIE I WSPIERANIE NASZEJ DRUŻYNY !!!

Poniżej opinia pomeczowa Trenera.

Bartosz Jarkiewicz : Meczu wielu wrażeń można powiedzieć. Pierwsza połowa kompletnie nam nie wyszła. Mieliśmy problemy w rozegraniu piłki, popełnialiśmy proste błędy i do przerwy przegrywaliśmy 0-1. W przerwie powiedzieliśmy sobie parę rzeczy i druga połowa już była lepsza. Mieliśmy sytuację na 1-1 , ale jeśli nie trafiasz to niewykorzystane sytuację się mszczą i zrobiło się 0-2.. Moi zawodnicy nie spuścili głów i robili wszystko by odmienić losy meczu. Bramka na 1-2 dodała wiary, że ten mecz jeszcze można uratować. Po jednej z kolejnych sytuacji zdobywamy bramkę na 2-2 i szliśmy za ciosem. W 86 min kontuzja zawodnika Naprzodu Świbie spowodowała przerwę w meczu na ok 30 min. Bałem się później jak to będzie wyglądać. Natomiast to my zadaliśmy decydujący cios w 90 min i wygrywamy ten mecz 3-2. Szacunek dla moich zawodników!!! Wiele sił, energii włożyli w ten mecz i za to im ogromnie dziękuję. Zawodnikom Naprzodu Świbie życzę powodzenia dalej i jak najszybszego powrotu na boisko ich kontuzjowanemu graczowi !!

GKS Walka Zabrze - LKS Naprzód Świbie 3:2 ( 0:1 )