WYGRANA ZE ZRYWEM !!!

W niedzielę 27.03.2022r Walka wygrywa w meczu domowym 6:0 z drużyną LKS Zryw Radonia. W 16 minucie Michał Hutka zacentrował piłkę z rzutu rożnego a bramkę głową zdobywa Jerzy Gabrych 1:0. W 32 minucie znów po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym piłkę odzyskał Grzegorz Bilski i strzałem po długim rogu podwyższa prowadzenie na 2:0. W 44 minucie kolejny dobrze egzekwowany rzut rożny Michała Hutki i bramkę głową tym razem zdobywa Piotr Petzelt 3:0. Do przerwy wynik 3:0 a mogło być dużo wyżej gdyby nie dobrze dysponowany bramkarz gości. W 47 minucie świeżo wprowadzony na boisko Wojciech Góralczyk odzyskuje piłkę poza 16 drużyny gości i podaje ją do Grzegorza Bilskiego a ten podwyższa wynik spotkania i strzela swoją drugą bramkę w tym meczu 4:0. W 59 minucie podanie ze środka pola od Michała Hutki do Adriana Szypulskiego który wbiegł z nią w 16 gości i zdobywa gola na 5:0. W 73 minucie Mateusz Pyras podaje piłkę z środkowej strefy do Piotra Petzelta który zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu 6:0. Wynik mógł być wyższy jednak czasem brakowało skuteczności lub trochę szczęścia ( poprzeczki,słupki ).

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA DOPING I WSPARCIE WALKI !!!

GKS Walka Zabrze - LKS Zryw Radonia 6:0 ( 3:0 )