DZIĘKUJEMY TITOL !!!
Drugim zawodnikiem który odszedł w przerwie zimowej jest nasza do niedawna ostoja defensywy ale i osoba która pomagała nie tylko grając na boisku lecz niosąc pomoc także w sprawach pozaboiskowych.
ADAM SKOLIK ( TITOL )  Reprezentował Walkę od sezonu 2017/18 do 2021/22. W ciągu 4,5 sezonu w Walce rozegrał 89 meczy, zdobył 1 bramkę i 2 asysty, 2 bramki samobójcze oraz został ukarany 6 żółtymi kartkami. Spędził na boisku 5642 minuty. W obecnej 2 rundzie sezonu 2021/22 reprezentuje klub w którym zaczął swoją bogatą przygodę z piłką UKS Quo Vadis Makoszowy.
TITI serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw. Życzymy powodzenia i sukcesów w nowym/starym klubie. Jednocześnie dziś masz urodziny więc NAJLEPSZEGO TITOL 100 LAT
DZIĘKI TITOL