PRZEGRANA Z RUDNEM !!!

W niedzielę 09.10.2022r. Walka przegrywa w meczu domowym z drużyną LKS Młodość Rudno 2:3. W 38 minucie tracimy gola na 0:1. Przed końcem pierwszej połowy jesteśmy blisko parę razy by doprowadzić do remisu jednak do przerwy przegrywamy. W 58 minucie Dominik Trąbka po indywidualnej akcji wpada w pole karne przeciwnika i zagrywa do Jakuba Białowąsa który zdobywa gola na 1:1. W 64 minucie Jakub Białowąs zagrywa piłkę na skrzydło do Dominika Trąbki który z lewej strony pola karnego mierzonym strzałem zdobywa bramkę na 2:1. W 69 minucie drużyna gości doprowadza do remisu 2:2. W 84 minucie po kontrze tracimy gola na 2:3.

DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA WSPARCIE I DOPING !!!

OPINIA POMECZOWA :

ADRIAN SZYPULSKI : Niestety przegraliśmy, nie będę oryginalny jeżeli stwierdzę, że ponownie powinniśmy po meczu cieszyć się z punktów. To my prowadziliśmy grę a zespół gości strzelał bramki z kontrataku. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej. Nie zwątpię w ten zespół, wierzę w moich zawodników, głowy do góry Panowie. Gratuluję drużynie gości zwycięstwa, moim zawodnikom dziękuję za pracę na boisku a kibicom za wsparcie Walki Zabrze

GKS Walka Zabrze - LKS Młodość Rudno 2:3 ( 0:1 )