Przegrana w derbach !!!

W sobotę 13.08.2022r. w meczu pierwszej kolejki Majer A klasy Walka przegrywa na wyjeździe z drużyną KS MOSIR Sparta Zabrze 6:0. Ponownie w barwach Walki po grze w innych klubach zagrali Jacek Szypulski i Aleksander Stanienda. Natomiast debiut w naszych barwach zaliczyli : Damian Dusiński, Jakub Białowąs, Seweryn Cyl, Ireneusz Zawodniak, Mateusz Zachwiej. W drużynie rywala zagrał nasz były zawodnik Kamil Łysiak.

Opinia pomeczowa :

Adrian Szypulski ( trener GKS Walka Zabrze ) : Można powiedzieć pierwsze koty za płoty, niestety mecz fatalnie się ułożył. Przysłowiowo zostaliśmy w szatni, z upływem czasu lepiej to wyglądało. Czekam na moment jak będę miał do dyspozycji całą kadrę gdzie w tym meczu jej brakowało. Wynik biorę na siebie! Wierzę w tą drużynę, najważniejsza jest praca na treningu a efekty przyjdą. Nie poddajemy się.

KS MOSIR Sparta Zabrze - GKS Walka Zabrze 6:0 ( 5:0 )

Sparta Zabrze
Sparta Zabrze Gospodarze