Przegrana w pierwszej kolejce!

W pierwszej kolejce B klasy przegrywamy na wyjeździe z drużyną Ruchu II Kozłów 1:0. W 25 min tracimy bramkę przez brak asekuracji w obronie. Sami tworzymy wiele sytuacji,ciekawych akcji lecz brakowało nam tego dnia skuteczności oraz precyzji. Za mało celnych strzałów oddanych na bramkę przeciwnika to jeden z aspektów przegranego meczu. Natomiast przeciwnicy kontrowali i parę razy byli blisko podwyższenia rezultatu jednak dobrze spisywał się nasz bramkarz i blok obronny. Szkoda straconych punktów gdyż z przebiegu meczu zasługiwaliśmy co najmniej na remis. Sędzia główny momentami nie reagował na częste i uporczywe faule gospodarzy oraz dopuszczał do zbyt ostrej gry. Efekty tego przyszły w 72 minucie gdy nasz obrońca doznał kontuzji ( rozcięta głowa ) po zderzeniu się z przeciwnikiem,który wyskoczył z wysuniętym kolanem do pojedynku główkowego. Arbiter nie reagował również gdy nasz zawodnik był faulowany wyraźnie w polu karnym a on stał bardzo blisko tej sytuacji. Nie ma jednak co zwalać na sędziego gdyby nasza skuteczność była lepsza wygralibyśmy pewnie ten mecz.

Skład Walki :

Dawid Bilski