Przegrana w sparingu

W niedzielę 16.07.2017 r. Walka zmierzyła się w meczu sparingowym z drużyną Młodości Rudno. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem choć sytuacji do strzelenia goli nie brakowało z obu stron,jak zresztą w całym spotkaniu. Po przerwie szybko objęliśmy prowadzenie po bramce zawodnika testowanego i dosyć długo utrzymywał się taki rezultat. Mogliśmy prowadzić wyżej lecz zawodziła skuteczność. Skoro nie potrafiliśmy wykorzystać swoich kolejnych sytuacji to zrobili to goście strzelając nam w krótkim czasie 3 bramki po naszych indywidualnych błędach. Rozmiary porażki zmniejszył Adam Skolik ( kolejny z testowanych zawodników ) po podaniu Michała Kawczyńskiego. W naszym zespole wystąpiło kilku testowanych zawodników i mecz mógł się podobać ze względu na dobre tempo gry i dużą ilość sytuacji bramkowych. Dopisali jak zawsze nasi wierni kibice wspierając nas głośno z trybun. Przeciwnik to zespół który do niedawna występował w lidze okręgowej więc na jego tle nasza gra wyglądała dobrze i tylko szkoda straconych bramek,gdyż zasługiwaliśmy w tym meczu przynajmniej na remis.

GKS Walka Zabrze 2-3 Młodość Rudno

Walka: D.Bilski,M.Melich,T.Todorski,D.Kliś,T.Kopiec,A.Szejn,A.Skolik,zawodnik testowany,zawodnik testowany,zawodnik testowany,zawodnik testowany. Zagrali również T.Kałka,S.Kłaczka,Z.Kubiak,A.Ciach,K.Pakuza,R.Szymczyk,M.Kawczyński.

Dziękujemy naszym sympatykom za doping :)