PRZEGRANA Z CARBO !!!

W niedzielę 20.03.2022 r. Walka przegrywa w meczu domowym z drużyną Carbo Gliwice 2:4.

Mecz bardzo dobrze się zaczął gdyż już w 6 minucie po ładnym podaniu Michała Hutki sam na sam z bramkarzem gości wyszedł Piotr Petzelt strzelając gola na 1:0. W 30 minucie goście wyrównują stan zawodów 1:1. Groźniejsze akcje w tej części gry stwarzali goście ale na posterunku był nasz bramkarz Tomasz Mikołajec. W samej końcówce pierwszej połowy blisko zdobycia bramki był Grzegorz Bilski ale jego strzał zdołał wybić na rzut rożny bramkarz gości. Po przerwie zaczynamy stwarzać coraz lepsze sytuacje ale to niestety zawodnicy Carbo w ciągu 6 minut ustawiają sobie mecz a ich zawodnik uzyskuje hattricka zdobywając bramki w 51,55 i 56 minucie gry 1:4. W 78 minucie Grzegorz Bilski zacentrował z prawej strony w pole karne gości a Piotr Petzelt strzelił drugą swoją bramkę w tym meczu 2:4.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA DOPING I WSPARCIE WALKI !!!

GKS Walka Zabrze - KS Carbo Gliwice 2:4 ( 1:1 )