PRZEGRANA Z GWARKIEM !!!

W sobotę 17.09.22r. Walka przegrywa w meczu domowym z drużyną SKS Gwarek Zabrze 1:2. Mecz odbył się podczas obchodów 100 lecia Walki. W 20 minucie po uderzeniu zza pola karnego goście uzyskują prowadzenie 0:1. Pomimo paru okazji z obu stron pierwsza połowa kończy się takim wynikiem. Po przerwie w 47 minucie po naszej akcji w polu karnym przeciwnika na uderzenie zdecydował się Jarosław Drożdż, jego strzał jeszcze obronił bramkarz Gwarka ale przy dobitce Adama Janusza był już bezradny 1:1. W 57 minucie goście zdobywają drugą bramkę po główce z rzutu rożnego 1:2. Walczyliśmy do końca o korzystny rezultat jednak spotkanie kończy się takim wynikiem.

OPINIA TRENERA

ADRIAN SZYPULSKI :

Mecz derbowy z Gwarkiem Zabrze, przy okazji w tym dniu odbyły się obchody na stulecie istnienia naszego klubu GKS WALKA ZABRZE. Przegrywamy 1:2, ale o takie podejście i zaangażowanie do meczu proszę moich zawodników do końca sezonu. Uważam że jesteśmy na dobrej drodze, aby w kolejnych spotkaniach cieszyć się z punktów. Drużynie z Gwarka gratuluję, moim zawodnikom dziękuję za poświęcone serducho dla naszego klubu, a kibicom jak zawsze wielkie brawa za wsparcie. Walka Zabrze nigdy nie zginie.
DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA WSPARCIE I DOPING !!!

GKS Walka Zabrze - SKS Gwarek Zabrze 1:2 ( 0:1 )