PRZEGRANA Z OLIMPIĄ !!!

W niedzielę 28.08.2022r. Walka przegrywa w meczu domowym z drużyną LKS Olimpia Pławniowice 2:5.

Mecz dobrze zaczęli goście zdobywając bramkę w 6 minucie gry 0:1. W 25 minucie Nicholas Pavino podał piłkę do Jakuba Białowąsa a ten uderzył celnie na bramkę gości 1:1. Nasza przewaga w pierwszej części gry była duża i potwierdziliśmy to kolejną bramką. W 40 minucie gry po bardzo ładnie wypracowanej akcji Grzegorz Bilski wbiegł w pole karne Olimpii i zagrał do Jakuba Białowąsa i do przerwy prowadzimy 2:1 a Biały zdobywa swoje pierwsze bramki w barwach Walki. Po przerwie niestety tracimy 4 gole odpowiednio w 49,57,70 oraz 72 minucie gry.

DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA WSPARCIE I DOPING !!!

OPINIA POMECZOWA :

ADRIAN SZYPULSKI ( Trener GKS Walka Zabrze  )

Kolejny mecz po którym mogliśmy cieszyć się z punktów. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu najlepsza w tym sezonie, dominowaliśmy nad przeciwnikiem, szkoda nie wykorzystanych kolejnych sytuacji, schodzimy na przerwę prowadzeniem 2:1. Po zmianie stron za szybko tracimy gola na 2:2, później w moim odczuciu to,,głowa" nie jest na boisku i ostatecznie przegrywamy 5:2.Nie poddajemy się, pracujemy, nikt będący w klubie nie stracił wiary na lepsze jutro. Gratuluję drużynie z Pławniowic wygranej. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie oraz kibicom za wsparcie Walki Zabrze.

GKS Walka Zabrze - LKS Olimpia Pławniowice 2:5 ( 2:1 )