PRZEGRANA Z RACHOWICAMI !!!

W Niedzielę 04.09.22r. Walka przegrywa w meczu wyjazdowym z drużyną KS 94 Rachowice 4:0.

Debiut w Walce zaliczył Łukasz Śmigielski. Ponownie w barwach Walki po grze w innych klubach zagrał Mateusz Burkowski.

OPINIA POMECZOWA :

ADRIAN SZYPULSKI ( GKS Walka Zabrze )

Niestety kolejny przegrany mecz w podobnym stylu. Do pierwszej straconej bramki to my prowadziliśmy grę ale przez brak koncentracji schodzimy na przerwę przegrywając 0:1. Po zmianie stron tracimy bramki nie inaczej zawiodła ,,głowa", Mamy jeszcze rzut karny którego nie wykorzystujemy. Przed nami trzy najbliższe kolejki to mecze domowe, wierzę w moich zawodników, którzy naprawdę za ciężka pracę zasługują na punkty widocznie to nie wystarcza. Gratuluję drużynie z Rachowic zwycięstwa. Moim Walkowiczom dziękuję za pełne zaangażowanie oraz naszym kibicom za wsparcie.

KS 94 Rachowice - GKS Walka Zabrze 4:0 ( 1:0 )

KS 94 Rachowice
KS 94 Rachowice Gospodarze