PRZEGRANA Z TĘCZĄ WIELOWIEŚ !!!

W środę 24.08.2022r. Walka przegrywa w meczu wyjazdowym z drużyną Tęczy Wielowieś 3:2.

Kibice którzy pojawili się tego dnia na meczu byli świadkami dobrego widowiska w którym nie brakowało walki,determinacji,bramek oraz bardzo dużych emocji. W 56 minucie w zamieszaniu pod bramką przeciwnika najlepiej odnalazł się Nicholas Pavino i wyprowadza nas na 0:1. Niestety w 58 minucie gospodarze wyrównują stan zawodów z rzutu karnego 1:1. W 61 minucie zawodnik Tęczy w zamieszaniu pod naszą bramką zdobywa gola na 2:1. W 65 minucie ładnym uderzeniem z rzutu wolnego popisuje się Mateusz Pyras i jest 2:2. W 93 minucie meczu zawodnik gospodarzy zdobywa gola na 3:2. Szkoda straconych punktów bo zasługiwaliśmy co najmniej na remis. Ponownie w barwach Walki po grze w innym klubie zagrał Aleksander Mokros.

Dziękujemy Naszym Kibicom za doping w meczu wyjazdowym !!!

OPINIA POMECZOWA :

ADRIAN SZYPULSKI ( Trener GKS Walka Zabrze )

Mecz w środku tygodnia to nie jest dobry termin w tej klasie rozgrywkowej ze względu na pracę zawodników. Przegraliśmy aczkolwiek mogliśmy wyjechać ze zdobyczą punktową. Gdy wygrywaliśmy 1:0 za szybko straciliśmy prowadzenie, trzeba nad tym elementym pracować.Należy podkreslić stronniczość w sędziowaniu bo arbiter główny miał wyraźnie słabszy dzień, że tak to ujmę. Dziękuję moim zawodnikom za pełne zaangażowanie, jestem pewien, że przy takiej pracy na treningach co wykonujemy przyjdą lepsze dni, Głowa do góry Panowie.Gratuluję drużynie gospodarzy i życzę powodzenia w dalszej rywalizacji. Naszym kibicom należą się jak zawsze duże brawa.

LKS Tęcza Wielowieś - GKS Walka Zabrze 3:2 ( 0:0 )