PRZEGRANA Z ZABORZEM !!!

W sobotę 16.04.2022r. Walka przegrywa w meczu domowym z drużyną MKS Zaborze 1:5. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla nas gdyż już w 1 minucie meczu uzyskujemy bramkę. Dominik Trąbka zacentrował z prawej strony a gola głową zdobył Adam Janusz 1:0. W 13 minucie po faulu w naszym polu karnym goście mają rzut karny. Do piłki podszedł nasz były zawodnik Przemysław Nowak ale jego strzał obronił debiutujący w Walce Adrian Bąk. W 42 minucie goście wyrównują stan zawodów a gola zdobywa inny nasz były gracz Bartłomiej Jeziorski 1:1. Po przerwie tracimy 4 bramki w 50,62,67 oraz 69 minucie gry. Sami stworzyliśmy również parę groźnych sytuacji jednak zabrakło wykończenia lub jak w sytuacjach z poprzeczkami łutu szczęścia. Po wyrównanym meczu przegrywamy niestety 1:5.

Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie !!!

GKS Walka Zabrze - MKS Zaborze Zabrze 1:5 ( 1:1 )