Podsumowanie sezonu 2017/2018

Sezon 2017/18 kończymy na 4 pozycji w tabeli Sushi Kushi Klasa B zdobywając 41 pkt oraz bilans bramkowy

63 - 47  w tym 44 asysty.

Runda jesienna - 19 pkt   20 - 19 w bramkach

Runda wiosenna - 22 pkt   43 - 28 w bramkach

Najlepszym strzelcem został Mateusz Kramarczyk który zdobył 14 goli,najwięcej asyst zebrali Mateusz Filip oraz Marek Henel po 6.

Strzeliliśmy również 2 bramki samobójcze.

W całym sezonie zostaliśmy ukarani 28 żółtymi kartkami,najwięcej zebrali Łukasz Krystaszek,Rafał Jankowski,Seweryn Kacprzyk,Filip Mateusz po 4.

Strzelcy:

14 - Mateusz Kramarczyk

6 - Marek Henel,Mateusz Filip

5 - Mateusz Stolarczyk

4 - Artur Osadnik,Rafał Jankowski,Rafał Tabiś

2 - Tomasz Kopiec,Seweryn Kacprzyk,Łukasz Krystaszek,Artur Szejn

1 - Mateusz Kasperczak,Łukasz Modrzejewski,Sebastian Sersisko,Mateusz Franosz,Michał Kawczyński,Adam Skolik,

Grzegorz Bilski,Marcin Janocha,Szymon Jarkiewicz,Marcin Fereniec.

Asysty:

6 - Mateusz Filip,Marek Henel

5 - Grzegorz Bilski

4 - Mateusz Kramarczyk

3 - Marcin Fereniec,Artur Osadnik

2 - Tomasz Nieć,Łukasz Modrzejewski,Adam Skolik,Mateusz Franosz,Rafał Jankowski

1 - Tomasz Kopiec,Seweryn Kacprzyk,Mateusz Kasperczak,Dawid Bilski,Rafał Tabiś,Marcin Janocha,Marcin Łokietek.

Jako Zarząd Klubu chcielibyśmy podziękować zawodnikom za walkę do ostatniego gwizdka, trenerowi za maksymalne zaangażowanie w sprawy klubu, nie tylko sportowe oraz wszystkim którzy tworzą razem z nami klub GKS Walka Zabrze. Dziękujemy również kibicom którzy wspierali nas swoją obecnością na meczach u siebie jak i na wyjeździe. Jeszcze raz ogromne dzięki dla wszystkich :)

Walka Zabrze nigdy nie zginie!!!

Jako Zarząd Klubu chcieliśmy podziękować zawodnikom za walkę do ostatniego gwizdka, trenerowi za maksymalne zaangażowanie w sprawy klubu, nie tylko sportowe oraz wszystkim którzy tworzą razem z nami klub GKS Walka Zabrze. Dziękujemy również kibicom którzy wspierali nas swoją obecnością na meczach u siebie jak i na wyjeździe. Jeszcze raz ogromne dzięki dla wszystkich :) Walka Zabrze nigdy nie zginie!!! (http://gkswalkazabrze.futbolowo.pl)