Wygrana na koniec sezonu 2017/18

W sobotę 16.06.2018r  wygraliśmy na wyjeździe w meczu derbowym z drużyną Quo Vadisu Makoszowy 2:3. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla nas bo już w 3 minucie obejmujemy prowadzenie po strzale Marka Henela ( asystował Rafał Jankowski ). Jednak gospodarze wyrównują w 8 minucie po strzale z rzutu karnego. Pomimo groźnych sytuacji z obu stron do przerwy remis 1:1. W 51 minucie wrzutka w nasze pole karne i ostatecznie piłka odbija się od naszego obrońcy i 2:1 dla Quo Vadisu. Jednak nadchodzi 58 minuta w pole karne wpada Marek Henel i zostaje sfaulowany przez przeciwnika,rzut karny pewnie wykorzystuje Marcin Fereniec 2:2. W 81 minucie na prawym skrzydle znowu urywa się bardzo aktywny tego dnia Marek Henel podaje piłkę wzdłuż bramki gdzie stoi Mateusz Kramarczyk i umieszcza ją w siatce gospodarzy 2:3. W całym meczu ciekawych akcji oraz interwencji bramkarzy nie brakowało z obu stron. Pomimo że na boisku było dużo walki oraz czasami ostrej gry ( kości czasem trzeszczały ) obie ekipy przyjaźnią się. Bardzo dużo kibiców dopingujących swoje drużyny,plus oprawy tego meczu stworzyły tego dnia niezapomniane widowisko oraz oczywiście mecz stojący na dobrym poziomie. Tym meczem zakończyliśmy sezon 2017/18. Bardzo serdecznie chcemy podziękować naszym kibicom za doping i obecność w tak okazałej liczbie na meczu wyjazdowym. Podziękowania również dla Prezesa,zarządu oraz zawodników Quo Vadisu Makoszowy za pomeczowe zaproszenie na wspólną zabawę w ramach zakończenia sezonu. Ogromna gościnność oraz życzliwość tylko pokazuje że na boisku oba zespoły nie odpuszczają walcząc na całego,a po meczu razem potrafią dobrze się bawić w swoim towarzystwie dając pozytywny obraz że piłka nożna łączy.