PRZEGRANA Z GWARKIEM !!!

W niedzielę 08.05.2022r. Walka przegrywa w meczu wyjazdowym z drużyną GKS Gwarek II Ornontowice 2:1. W 30 minucie tracimy gola na 1:0. W 81 minucie Michał Hutka dośrodkował z rzutu rożnego a Łukasz Krystaszek głową uderzył na bramkę,do odbitej przez bramkarza piłki doskoczył Marcin Janocha wyrównując stan meczu 1:1. Niestety w 85 minucie tracimy gola na 2:1 i takim wynikiem kończy się ten mecz.

DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA DOPING I WSPARCIE W MECZU WYJAZDOWYM !!!

Opinia pomeczowa Trener Bartosz Jarkiewicz : Przegrywamy kolejne spotkanie, którego nie powinniśmy przegrać. Pierwsza połowa dość wyrównana mało sytuacji bramkowych z jednej i z drugiej strony, lecz to rezerwy Gwarka zdobyły bramkę na 0-1. W drugiej połowie uważam, że byliśmy trochę lepszym zespołem, stwarzaliśmy sobie sytuacje i po jednej z nich zdobywamy bramkę na 1-1 . Pomimo, że dalej dążyliśmy do zdobycia bramki to niestety przeciwnik zadał ostateczny cios i przegrywamy ten mecz 1-2. Na pewno dziękuję moim zawodnikom za ten mecz. Włożyli mnóstwo sił, energii. Nie ma czasu na odpoczynek. Kolejne spotkanie już w środę z Żernicą, więc kolejna szansa na to, żeby powalczyć o punkty.

GKS Gwarek II Ornontowice - GKS Walka Zabrze 2:1 ( 1:0 )