PRZEGRANA Z ŻERNICĄ !!!

W środę 11.05.2022r. Walka przegrywa w meczu domowym z drużyną LKS Naprzód Żernica 4:5. Znowu zbyt łatwo rywale strzelają nam bramki ale pomimo że przegrywaliśmy już 0:5, pokazaliśmy charakter i prawie doprowadziliśmy do remisu. Do przerwy wynik dla gości 0:2. Po przerwie w ciągu 5 minut tracimy 3 kolejne gole. W 60 minucie Piotr Petzelt uderzył mocno z rzutu wolnego z okolicy 18 metra i jest 1:5. W 74 minucie Łukasz Modrzejewski zagrywa w pole karne do Grzegorza Bilskiego a ten strzałem w długi róg zdobywa bramkę na 2:5. W 78 minucie po wyjściu z kontrą Grzegorz Bilski podaje do Piotra Petzelta a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela swoją drugą bramkę w tym meczu 3:5. W 86 minucie Michał Hutka zdobywa gola po strzale z rzytu wolnego 4:5. W jednej z ostatnich akcji meczu debiutujący w Walce Przemysław Jarząbek uderzył z 20 metra na bramkę rywala, jednak piłka trafiła w poprzeczkę.

DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA DOPING I WSPARCIE !!!

GKS Walka Zabrze - LKS Naprzód Żernica 4:5 ( 0:2 )