PRZEGRANA Z ZABORZEM !!!

W niedzielę 25.09.22r. Walka przegrywa w meczu domowym z drużyną MKS Zaborze Zabrze 2:3. W 15 minucie Grzegorz Bilski podaniem w polu karnym znalazł Dominika Trąbkę i jest 1:0. W 19 minucie goście doprowadzają do remisu 1:1. W 39 minucie Zaborze wychodzi na prowadzenie 1:2. W 43 minucie Walka wyrównuje, po ładnej akcji Jakub Białowąs podaje do Adama Janusza i do przerwy jest 2:2. W 70 minucie goście z rzutu karnego strzelają na 2:3 i takim wynikiem kończy się mecz.

OPINIA POMECZOWA :

ADRIAN SZYPULSKI : Kolejny derbowy mecz, niestety ponownie przegrana. Wszyscy w klubie wiemy, że powinniśmy z tego meczu osiągnąć więcej. Patrzymy do przodu, nikt się nie poddaję, a szczególnie nie Ja jako sternik tego statku. Gratuluję drużynie przeciwnej wygranej, zawodnikom dziękuję za zaangażowanie i proszę jednocześnie o ,,Wiarę do własnych umiejętności". Dziękuje jednocześnie kibicom, ktorzy wspierają Walke Zabrze, a nie tylko udają że się z nią utożsamiają...!

GKS Walka Zabrze - MKS Zaborze Zabrze 2:3 ( 2:2 )