REMIS Z CARBO !!!

W sobotę 07.10.22r. Walka remisuje w meczu wyjazdowym z drużyną KS Carbo Gliwice 3:3. Początek meczu gospodarze bardzo szybko strzelają nam 3 bramki 2,4 i 13 minuta. W 19 minucie po ładnym uderzeniu zza pola karnego bramkę zdobywa Dominik Trąbka 3:1. Od tego momentu zaczynamy się budzić i przejmować inicjatywę. W 30 minucie kolejny gol dla Walki a strzelcem Seweryn Cyl 3:2. Do przerwy powinniśmy co najmniej wyrównać stan zawodów ale jednak do przerwy przegrywamy. Po przerwie stwarzamy sobie bardzo wiele okazji ale niestety tylko jedną z nich wykorzystujemy. W 51 minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobywa Seweryn Cyl 3:3. Trzeba szanować zdobyty punkt ale jednocześnie pozostał niedosyt gdyż 3 punkty były w naszym zasięgu przy minimalnie lepszej skuteczności. Dziękujemy zespołowi Carbo za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

OPINIA POMECZOWA :

ADRIAN SZYPULSKI : Prawdziwy rollercoster, zremisowaliśmy dla wielu już przegrany mecz, po niespełna 20 minutach jest 3:0 dla gospodarzy, po czym zespół dosłownie się przebudził i na przerwę schodzimy z wynikiem 3:2. Po przerwie nie zwolniliśmy tempa, które narzuciliśmy czego efektem jest bramka na 3:3. Uważam, że gospodarze się nie obrażą, jeśli powiem ze nie zasłużyli nawet na 1 pkt. Pod bramką przeciwnika mieliśmy a to pecha, a to bramkarz doskonale interweniował czy to ostrzeliwaliśmy obramowanie bramki. Dziękuję moim zawodnikom, że mimo braku kadry i niekorzystnego wyniku podczas spotkania pokazaliśmy charakter i determinację. Drużynie gospodarzy życzę powodzenia w dalszej rywalizacji, a naszym kibicom dziękuję za wsparcie.

DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM ZA WSPARCIE W MECZU WYJAZDOWYM !!!

KS Carbo Gliwice - GKS Walka Zabrze 3:3 ( 3:2 )