Remis z Ruchem II Kozłów

W niedzielę 21.10.2018r. remisujemy w meczu rozegranym u siebie z drużyną Ruch II Kozłów 2:2. Mecz zaczął się lepiej dla nas gdy w 16 minucie Aleksander Stanienda po rajdzie lewym skrzydłem został sfaulowany w polu karnym gości i sędzia wskazał na wapno. Skutecznym egzekutorem okazał się Rafał Jankowski 1:0. Wydawało się że teraz podejmiemy próbę podwyższenia wyniku i wtedy zostaliśmy ukarani za błędy w kryciu. Zawodnik gości w 20 minucie wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i wyrównał stan tego meczu na 1:1. Od tego momentu pierwsza połowa tego meczu w naszym wykonaniu jest jak najbardziej do zapomnienia gdyż ten fragment gry zupełnie nam nie wyszedł. Potwierdzeniem tego był chaos i strata kolejnego gola pod koniec pierwszej połowy po błędzie w obronie w 43 minucie goście strzelają gola na 1:2. Na druga część meczu wychodzimy już z lepszym nastawieniem i zaczynamy coraz groźniej atakować. Stwarzamy sobie naprawdę bardzo dobre okazję żeby nawet prowadzić już w tym meczu jednak zabrakło skuteczności z naszej strony. W 65 minucie mogło być już po wszystkim ale Dawid Bilski obronił strzał z rzutu karnego.Stara maksyma głosi że jeśli nie potrafisz wygrać meczu to go zremisuj. I właśnie w 85 minucie po podaniu Aleksandra Staniendy Marcin Janocha ustalił wynik tego meczu na 2:2. Dziękujemy naszym kibicom za doping.