Przegrana z Paniówkami

W niedzielę 14.10.2018r. przegrywamy na wyjeździe z drużyną LKS Tempo Paniówki 3:1. Mecz dobrze się ułożył dla nas gdy w przeciągu 15 minut stwarzamy sobie kilka dogodnych sytuacji. W 20 minucie po podaniu głową od Aleksandra Mokrosa piłka trafia do Marka Henela który wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela gola na 0:1. W 35 minucie gospodarze wyrównują stan meczu na 1:1. W drugiej połowie obie drużyny dalej dążyły do wygrania tego meczu,jednak bardziej konsekwentni byli zawodnicy z Paniówek strzelając nam jeszcze dwie bramki odpowiednio w 58 minucie na 2:1 i w 89 minucie na 3:1. Bardzo wielkie podziękowania dla naszych wiernych kibiców którzy w dużej liczbie pofatygowali się do Paniówek i stworzyli niesamowitą atmosferę dopingując nas przez pełne 90 minut.