TRANSFERY !!!

W obecnym okienku transferowym GKS Walka Zabrze pozyskała bardzo wartościowych zawodników. Jednym z najważniejszych transferów było przyjście Michała Hutki,zresztą wychowanka Walki który wrócił po paru latach gry w wyższych klasach rozgrywkowych. Liczymy na doświadczenie popularnego ,,Huty'',oraz pozostałych grających już nie pierwsze sezony Roberta Bońkowskiego,Aleksandra Mokrosa,Damiana Panicza i Tomka Todorskiego. Jest również i młoda krew w osobach Aleksandra Staniendy i Marcina Letkiewicza.

Przybyli :

Michał Hutka ( Strażak Mikołów )

Robert Bońkowski,Damian Panicz ( LKS 45 Bujaków )

Aleksander Mokros ( Ślązak Bycina )

Tomasz Todorski ( BKS Sparta Katowice )

Aleksander Stanienda ( MOSIR Stal Zabrze )

Marcin Letkiewicz ( Piast Pawłów )

Z drużyny Walki odeszło też paru zawodników,a największym ubytkiem jest Mateusz Kramarczyk który odszedł do zespołu AKS Wyzwolenie Chorzów. Natomiast do Społem Zabrze przeszedł Sebastian Kłaczka. Treningów nie podjął Szymon Jarkiewicz.

Odeszli :

Mateusz Kramarczyk ( AKS Wyzwolenie Chorzów )

Sebastian Kłaczka ( Społem Zabrze )

Szymon Jarkiewicz ( nie wznowił treningów )

Nowym zawodnikom życzymy wielu sukcesów w barwach Walki,natomiast odchodzącym dziękujemy za grę w naszej drużynie.